Eine Familie beim Winterspaziergang durch Oberösterreich.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Tipy na výlety v Horním Rakousku

Horní Rakousko na vodě i na souši

V Horním Rakousku na vás čeká sportovní léto. Odhodlaní pokořitelé vrcholů a milovníci horských chat a luk vyrážejí do hor. Jízdní i horská kola se připravují na další túry. Kulisu hornorakouských cyklostezek tvoří jezera a řeky. Plavky by tedy v brašně rozhodně neměly chybět. Skok do chladivé vody osvěží tělo i duši. Kdo dává přednost klidu a pohodě, vydá se na procházku nebo prohlídku historických starých měst v Horním Rakousku. Včetně zastávky v kavárně. Příjemný odpočinek si však můžete vychutnat i venku v přírodě. Na horských chatách a v moštárnách vám naservírují vydatnou svačinu. Samozřejmě z regionálních výrobků a ve společnosti čerstvě natočeného piva.

Zažijte léto v Horním Rakousku

Plánovat výlet

Dnes pěší túra, zítra koupání v jezeře a pozítří cyklistický výlet. Výletních cílů je v Horním Rakousku spousta.
Tipy na výlety

Zábava na sjezdovce v Gosau

V Gosau je zábava na sjezdovce zaručená věc. Zábavné sjezdovky, od sjezdovky s nesčetnými hrby až po závodní dráhu, lyžařský den pěkně zpestří.
K zábavným sjezdovkám v Gosau

Lyžařská zábava na Sternsteinu

Sternstein v Bad Leonfeldenu je rodinným lyžařským střediskem par excellence. K prvním krůčkům na lyžích se tu odvážili četní příznivci zimních sportů.
K lyžařské oblasti Sternstein

Sjezdovky hvězd světového poháru

Učit se lyžovat a vydovádět se v hornorakouském lyžařském středisku světového poháru. Höss v Hinterstoderu: od Sunny Kids Park až po sjezdovou dráhu Hannese Trinkla.
K lyžařskému středisku Hinterstoder

Skřítci na sjezdovce Hochficht

Zábava pro děti na Šumavě. Rodiče se na lyžařskou zónu pro nejmenší (Kinderland) dívají z kavárny, anebo poznávají sjezdovky společně s dětmi.
K lyžařskému středisku Hochficht/Smrčina

Freeriding na Krippensteinu

Krippenstein, žhavý tip pro milovníky hlubokého sněhu. Středisko Freesports Arena přitahuje freeridery díky svým variantám přímo magicky.
Na Krippenstein

Ty nejkrásnější výlety

Cestování s rodinou nebo přáteli. Výlety sám(a) nebo ve dvou. Naše tipy na dny plné dobrodružství a odpočinku.
K výletům

Tipy na akce a programy

Vychutnat si hudební či divadelní představení, zažít obyčeje, být divákem sportovních událostí nebo se jich aktivně zúčastnit. Horní Rakousko skýtá celou řadu programů a akcí.
K programům