Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

/ Etapy Dunajské cyklostezky v Horním Rakousku

Etapy Dunajské cyklostezky v Horním Rakousku

Za tři dny z Pasova do Greinu

Dunajská cyklostezka, vedoucí po dřívějších vlečných cestách na dunajských březích, je mezi městem tří řek Pasovem a půvabným Greinem romantická a velmi rozmanitá. Na pravém i levém břehu čeká na cyklisty celkem šest různých etap s dobrou infrastrukturou.

Etapy vedou od Pasova kolem Schlögenského meandru, označovaného jako přírodní div, k zemskému hlavnímu městu Linci a dále až do Greinu v oblasti Strudengau. Tato trasa je dlouhá asi 150 km. Vždy po třech etapách na pravém a levém břehu, to jsou tři dny skvělých zážitků na Dunaji. Přestávku si můžete dopřát i tak, když některý z úseků urazíte na lodi. Navíc přívozy cyklisty dopravují z jednoho břehu na druhý. Alternativou klasických etap podél řeky jsou okružní trasy a četné pozoruhodnosti, rozeseté po celém Podunají.

Etapy Dunajské cyklostezky v Horním Rakousku