Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

/ Naučit se jezdit na lyžích na Sternsteinu

Naučit se jezdit na lyžích na Sternsteinu

Mühlviertel je regionem malých, ale fajnových lyžařských středisek, v nichž se děti mohou vyžít a popustit uzdu své potřebě pořádně si zasportovat.


Jedno z nejoblíbenějších středisek v Mühlviertelu je to na Sternsteinu v Bad Leonfeldenu. Sjezdovky disponují moderními lyžařskými vleky, mezi nimiž funguje také kabinková lanovka. Ve sněhu Sternsteinu objevilo svou lásku k zimnímu sportu nejedno dítko: nejprve opatrnými prvnímu krůčky v "zemi dětí", následně jízdou "na volné sjezdovce" pod ostražitým dohledem rodičů. Mnozí z nich zůstanou příznivci Sternsteinu po celý život. Tip na cestu domů: Zastavte se u výrobce perníčků Kastner. Ten zásobuje mlsné jazýčky všemi možnými dobrotami, které osladí zimu.

Související doporučení:

Bad Leonfelden

Lyžarské vleky Sternstein

Sjezdové dráhy na Sternsteinu jsou vhodné pro vyznavače zimních sportů každého věku a všech stupňů dovedností . K dispozici jsou tři ...

více k tomu
Bad Leonfelden

Lebzeltarium - Lebkuchen Erlebniswelt

Sladké lahůdky nesoucí název Kastner, ukryté v srdci regionu Mühlviertel, jsou více než 450 let ...

více k tomu