Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

/ Hochficht / Smrčina – lyžařská aréna pro lyžařský dorost

Hochficht / Smrčina – lyžařská aréna pro lyžařský dorost

Hned u nástupní stanice lanovky najdete v lyžařském středisku Hochficht/Smrčina na Šumavě vše, co děti potřebují pro to, aby mohli začít se zimními sporty.


V lyžařském středisku Hochficht se totiž vedle lyžařské školy nachází také lyžařská zóna pro děti - Kinderland = země dětí. Malí lyžaři zde najdou dostatek prostoru a vůbec ideální podmínky, aby udělali první krůčky na "prknech", která znamenají zimní svět. Start svých ratolestí si mohou rodiče vychutnat v reálném čase. Z kavárny uzpůsobené právě pro rodiny s dětmi máte totiž neustále výhled a také přímý přístup k dětské sjezdovce. Odrostlejší umělci lyžování si mohou vybrat vhodnou sjezdovku, přiměřenou svým dovednostem. V nabídce je vše od rodinných sjezdů pro začátečníky až po sjezdy mistrovských pohárů pro zkušené závodníky.

Související doporučení:

Klaffer am Hochficht

Hochficht (Smrcina) na Šumave – lehkost behu na lyžích

Objevte nádherné lyžařské středisko se špičkovou úrovní v kouzelné šumavské krajině: Top-Skigebiet Hochficht . Když se na Hochfichtu ...

více k tomu