Eine Familie beim Winterspaziergang durch Oberösterreich.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Bezbariérová opatření

Bezbariérová opatření pro usnadnění přístupu k webovému obsahu

Společnost Oberösterreich Tourismus zavedla bezbariérová opatření pro usnadnění přístupu k webovému obsahu. S dotazy ohledně fungování webových stránek nebo návrhy k obsahu se prosím obracejte na barrierefreiheit@oberoesterreich.at.

Klávesové zkratky

Pro usnadnění navigace na webu, jsme na všech stránkách zavedli klávesové zkratky k významným oblastem stránek. Aby nedocházelo ke konfliktům s již zavedenými klávesovými zkratkami operačního systému, byly v tomto případě obsazeny číselné klávesy.

Pro přístup máte k dispozici tyto klávesové zkratky:

0 na úvodní stránku
1 k navigaci
2 k obsahu
3 ke kontaktu
4 k mapě stránek
6 na začátek stránky
7 k impressum
8 k zobrazení pozice

V závislosti na prohlížeči a operačním systému používejte výše uvedenou klávesu v kombinaci se speciální ovládací klávesou:

  • Internet Explorer: Alt + [klávesa]
  • Firefox: Alt + Shift (Windows a Linux) resp. Ctrl (Mac) + [klávesa]
  • Google Chrome: Alt (Windows), Ctrl + Opt (Mac) resp. Alt + Shift (Linux)
  • Opera: Shift + Esc otevře kontextové menu, kde jsou uvedeny dostupné klávesové zkratky pro přístup. Ty se potvrdí klávesou Enter.

Citlivý web design

Naše webové stránky jsou díky citlivému web designu optimalizovány pro různá výstupní zařízení (mobilní telefon, tablet, stolní počítač). Položky obsahu (například obrázky, rozložení stránky, velikost) jsou automaticky optimalizovány pro maximální čitelnost a upraveny pro každou velikost displeje.

Ovládání klávesnicí

Hlavní menu je možno ovládat klávesnicí (šipky nahoru, dolů, vpravo a vlevo). Fotogalerii (Lightbox) lze zavřít klávesou ESC. U ubytování, gastronomie, túr, pamětihodností apod. lze záložky a rozbalovací menu otevřít nebo zavřít pomocí kláves Tab a Enter.