Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Static Map

Obertraun am Hallstättersee

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).
Zvláštní vlastnosti

Data a fakta

  • obyvatel: 721
  • plocha: 88 km²
  • nadmořská výška (od): 514m
  • nadmořská výška (do): 2900m
  • druh obce: Municipality
  • stupeň délky: 13,689437
  • stupeň šířky: 47,555402
BUĎTE SRDEČNĚ VÍTÁNI V OBERTRAUNU!

Obertraun leží vnořený mezi impozantní hory Dachsteinsu na břehu Halštatského jezera.


Obertraun na úpatí Dachsteinu v oblasti Světového dědictví UNESCO Hallstatt- Dachstein - Salzkammergut je ideálním výchozím bodem pro mnohé aktivity, jako je turistika, horolezectví, cyklistika, plavání, návštěva památek, anebo když se jen chcete zasnít a hledat štěstí. S lanovkou Dachstein Krippenstein se dostanete k fascinující ohromné ledové jeskyni a k obrovské mamutí jeskyni anebo dále přes Krippenstein na plošinu Dachsteinplateau. Skvostný výhled nabízí "5fingers" na Krippensteinu. Ještě o něco výše jste na Welterbespirale, odkud máte pohled na hory regionu Dachstein Salzkammergut. Bezpečně si můžete užít světa hor během tříhodinové túry po cestě Heilbronnerweg. Ale i náročné túry jsou dobře značené a čekají na to, až je objevíte. V rámci Obertraunského turistického podzimu můžete zažít i túry s průvodcem a proškolení průvodci organizace Dachstein Tourismus AG po přírodě a horách jsou Vám kdykoli k dispozici.

S pomocí lanovky Dachstein Krippenstein se dá výškový rozdíl 1500 m překonat bez námahy. Během jízdy v panoramatické gondole bude Váš pohled klouzat po krásném údolí orámované horami a po břehu Halštatského jezera. Užijte si podzemní podívané na divoké vodě v jeskyni Koppenbrüllerhöhle v údolí. Zde na Vás čekají překrásné turistické cesty, jako je turistická cesta po východním břehu Ostuferwanderweg, Obertraunská tematická cesta, cesta divočinou nebo idylický okruh Koppenwinkelrunde. Projděte a poznejte kulturu a přírodu tohoto regionu, nechte se jí překvapit a nalezněte uvolnění v tichu „místa štěstí“ Koppenwinkel.

Kontakt & servis

Obertraun am Hallstättersee
Tourismusverband Inneres Salzkammergut, Geschäftsstelle Obertraun
Nr. 180
4831Obertraun

Telefon: +43 5 95095-40
Fax: +43 5 95095-74
E-Mail: obertraun@dachstein-salzkammergut.at
Web: dachstein.salzkammergut.at/detail/article/obertraun-am-f ...

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky
francouzsky

powered by TOURDATA

Místo
Obertraun am Hallstättersee

BUĎTE SRDEČNĚ VÍTÁNI V OBERTRAUNU! Obertraun leží vnořený mezi impozantní hory Dachsteinsu na břehu Halštatského jezera. Obertraun na úpatí Dachsteinu v oblasti Světového dědictví UNESCO Hallstatt- Dachstein - Salzkammergut je ideálním výchozím bodem pro mnohé aktivity, jako...