Eine Familie beim Winterspaziergang durch Oberösterreich.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Bruslení / Lední metaná

(23) výsledky
Seznam
Mapa
:
Sporteinrichtungen
Rechberg

Jezero Rechberg leží centrálně v obci s přírodním parkem, v Rechbergu. Jezero zajistí osvěžení a odpočinek pro velké i malé. - šlapadla - surfbike - hřiště na plážový volejbal - kemp - plovoucí plošina - dětské hřiště...

Sporteinrichtungen
Spital am Pyhrn

Vítejte v curlingu na Jausenstube Singerskogel v Spital am Pyhrn! Kluziště na Singerskogel občerstvení stanice v Spital am Pyhrn svítí.Snack bar také nabízí kulinářské speciality!

Sporteinrichtungen
Windischgarsten

Vítejte na curling na Grundner v Edlbachu! Velkou curling kluziště na Grundner nabízí spoustu zábavy curling. A po dobrém jídle v teplé místnosti od Grundner! Předprodej doporučujeme! Bavte se curling!

Sporteinrichtungen
Spital am Pyhrn

Vítejte na curling u hotelu Gasthof Kašpara v Spital am Pyhrn! Když Kašpar rodinný hotel na kořenech v Spital am Pyhrn je v přední části domu je velký curling kluziště a také gastronomická hýčkat!

Sporteinrichtungen
Hinterstoder

Vítejte na curling na Flötzerstub'n Hinterstoder! Kluziště na Flötzerstub'n Hinterstoder vyzývá curling zápasy za ztráty v podniku sám.

Sporteinrichtungen
Windischgarsten

Fun Curling na s.moritz sportu a zdraví Resort **** s.moritz SPORT A ZDRAVÍ RESORT **** nabízí dva 45 metrů dlouhé hřiště na curling, kde si budete moci najít v zimě super zábava curlingu! Předběžná registrace je doporučeno!

Sporteinrichtungen
Hinterstoder

Vítejte na Curling na sportovní bufetu v Hinterstoder! Můžete uvést curling v Hinterstoder volnočasovým centrem se nachází ve městě s rodinou Kropfreiter který udržuje tři stadiony a pro potěchu svých střelců.

Sporteinrichtungen
Sandl

Přírodní kluziště se světlomet systému

Sporteinrichtungen
Linz

Užijte si v každém ročním období pocit své krásné letní dovolené. V nově zrekonstruovaném bazénu Schörgenhub jsou nyní k dispozici tyto aktrakce: V Linci poprvé bazén s vlnobitím! Až okolo 70 cm vysoké vlny se postarají o lechtivě perlivou vodní zábavu. Široká...

Sporteinrichtungen
Linz

Relaxace mezi tradicí a inovací Architekt Curt Kühne, 1929 – 31 Krytý bazén – kadeřnický salón a salón krásy, pedikúra, solária, fitness, čtenářský koutek, restaurace – lázeňský bufet, kurzy plavání v úterý a ve čtvrtek, vanové a sprchové lázně, plavání pro seniory,...

23 Points of Interest (zeige 1 - 10)
Seite1 2 3
Nacítají se obsahy ...