Eine Familie beim Winterspaziergang durch Oberösterreich.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Bruslení / Lední metaná

(25) výsledky
Seznam
Mapa
:
Sporteinrichtungen
Jezero Rechberg
Rechberg

Jezero Rechberg leží centrálně v obci s přírodním parkem, v Rechbergu. Jezero zajistí osvěžení a odpočinek pro velké i malé. - šlapadla - surfbike - hřiště na plážový volejbal - kemp - plovoucí plošina - dětské hřiště...

Sporteinrichtungen
Eisstockbahn am Badesee
Klaffer am Hochficht

Klaffer am Hochficht: zapůjčení vybavení v restauraci Seerestaurant, umělé osvětlení (nutno domluvit předem). Taktéž možnost bruslení.

Sporteinrichtungen
Curling na Jausnstub'n Singerskogel
Spital am Pyhrn

Vítejte v curlingu na Jausenstube Singerskogel v Spital am Pyhrn! Kluziště na Singerskogel občerstvení stanice v Spital am Pyhrn svítí.Snack bar také nabízí kulinářské speciality!

Sporteinrichtungen
Curling na Grundner
Windischgarsten

Vítejte na curling na Grundner v Edlbachu! Velkou curling kluziště na Grundner nabízí spoustu zábavy curling. A po dobrém jídle v teplé místnosti od Grundner! Předprodej doporučujeme! Bavte se curling!

Sporteinrichtungen
Curling u hotelu Gasthof Kaspar
Spital am Pyhrn

Vítejte na curling u hotelu Gasthof Kašpara v Spital am Pyhrn! Když Kašpar rodinný hotel na kořenech v Spital am Pyhrn je v přední části domu je velký curling kluziště a také gastronomická hýčkat!

Sporteinrichtungen
Eisstockbahn GH Dreiländereck
Schwarzenberg am Böhmerwald

Schwarzenberg.

Sporteinrichtungen
Eisstockbahn GH Nigl
Ulrichsberg

Ulrichsbergu: Užijte si speciální zimní zábavu Eisstockschießen s umělým osvícením na ledu. Po předchozí domluvě si můžete zapůjčit vybavení.

Sporteinrichtungen
Eisstockbahn Mühlederteich
Helfenberg

Helfenberg. Zapůjčení potřeb možné při předchozí domluvě.

Sporteinrichtungen
Curling na Flötzerstub'n
Hinterstoder

Vítejte na curling na Flötzerstub'n Hinterstoder! Kluziště na Flötzerstub'n Hinterstoder vyzývá curling zápasy za ztráty v podniku sám.

Sporteinrichtungen
Curling ve sportovním bufetu
Hinterstoder

Vítejte na Curling na sportovní bufetu v Hinterstoder! Můžete uvést curling v Hinterstoder volnočasovým centrem se nachází ve městě s rodinou Kropfreiter který udržuje tři stadiony a pro potěchu svých střelců.

25 Points of Interest (zeige 1 - 10)
Seite123
Nacítají se obsahy ...