Eine Familie beim Winterspaziergang durch Oberösterreich.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Výletní cíle v Horním Rakousku

Foto Stadt Linz: Pohled na linecké hlavní náměstí s osvětlenými stánky vánočního trhu

Advent v Linci má tvář barevných, zakulacených andílků. V záplavě světel se vznášejí nad třídou Landstraße a hlavním náměstím, rozsévajíce přitom předvánoční náladu.

Foto Touristik Mühlviertler Kernland: Hlavní náměstí Freistadtu s vánočním trhem, když sněží.

Exponovaná poloha na obchodní stezce do Čech přispěla k významnému postavení Freistadtu již v raných dobách.

Foto Österreich Werbung Burgstaller: Skupina přátel popíjí punč u jednoho ze stánku během adventu na jezeře Wolfgangsee, v pozadí po jezeře plave lucerna se světlem míru.

Adventní oslavy na jezeře Wolfgangsee jsou známé pro svou autentickou předvánoční atmosféru. Působivé osvětlení a adventní trhy v jednotlivých obcích lemující jezero vytvářejí náladu, v níž se návštěvníci cítí pohodově.

Foto Oberösterreich Tourismus Himsl: Děti se učí lyžovat v lyžařském středisku Feuerkogel a jedou po kouzelné koberci.

Poloha na náhorní plošině nad jezerem Traunsee přispívá značnou měrou k jedinečnému charakteru lyžařské oblasti na hoře Feuerkogel v Ebensee.

Foto Oberösterreich Tourismus Erber: Pohled na zelenající se náhorní plošinu oblasti Wurzeralm ve Spitalu am Pyhrn, obklopenou štíty hod a lesy.

Po jízdě pozemní lanovkou, skýtající nádherné výhledy, tu najednou ve výšce 1.400 metrů před jedním leží: oblast Wurzeralm – lemovaná horami Stubwieswipfel, Warscheneck a Rote Wand.

Foto Pirngruber: Pohled z ptačí perspektivy na údolí lyžařské oblasti Sternstein v Bad Leonfeldenu

Mühlviertel je regionem malých, ale fajnových lyžařských středisek, v nichž se děti mohou vyžít a popustit uzdu své potřebě pořádně si zasportovat.

Foto Tourismusverband Bad Ischl: Pohled z hory Katrin v Bad Ischlu na zasněženou krajinu a okolní hory Solné komory

Katrin v Bad Ischlu se stala nejoblíbenější horou příznivců skialpinských túr. Souvisí to jednak s kouzlem zimní krajiny v Solné komoře, jednak s horskou chatou Katrinalmhütte, která láká jako výletní cíl.

Foto Christian Fuchs Photographie: Pohled ze zimního Bad Ischlu na sluncem zalitý Siriuskogl s rozhlednou Františka Josefa.

Sirius v Bad Ischlu uvidíte již z dálky a poznáte jej podle v zimě bíle zářící střechu rozhledny Františka Josefa z roku 1885.

Foto Oberösterreich Tourismus Weissenbrunner: Pár při výběru sladkostí před bohatě naplněnou vitrínou v cukrárně „Zauner“ v Bad Ischlu.

Císař František Josef si městečko Bad Ischl vybral za svou letní rezidenci. Po mnoho let trávil horké letní období v Solné komoře, aby se věnoval svým zálibám, především lovu.

Foto Tourismusverband Grünau Hofstetter: Koně Převalského v rozlehlém výběhu v oboře Cumberland Wildpark v Grünau

Jelen lesní a srna, rys a medvěd jsou plachá stvoření. Kdo se s nimi chce setkat tváří v tvář, ten nechť si nechá doporučit návštěvu obory Cumberland Wildpark v Grünau v údolí Almtal.

Map wird geladen
###lang_karte_aktivieren###
seznam
mapa