Eine Familie beim Winterspaziergang durch Oberösterreich.

Neuvěřitelně aktivní,
Horní Rakousko.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Výletní cíle v Horním Rakousku

Foto Jagdmärchenpark Hirschalm: Dvě děti před pohádkovými zastaveními v pohádkovém parku Jagdmärchenpark Hirschalm v Unterweißenbachu.

Napínavá dobrodružství se odehrávají v pohádkovém parku Jagdmärchenpark Hirschalm v obci Unterweißenbach. Magický křišťál krále jelenů Faroka zmizel.

Foto Salinen Tourismus GmbH: Čtyřčlenná rodina na skluzavce v „Solných světech“ Halštat

V horském údolí Hallstattu se sůl těží již 7 000 let. „Solné světy Halštat“ otvírají okénko, aby mohli návštěvníci nahlédnout do minulých století.

Foto Dachstein Tourismus AG: Pohled do Ledové jeskyně v nitru Dachsteinu, kde se objevují bizarní formace ze zamrzlé vody.

Nejkreativnějším architektem je pořád ještě matka příroda. Kdo pro to potřebuje důkaz, teď ať dá dohromady pár přátel se vztahem k přírodě a vydá se do Ledové jeskyně na Dachsteinu.

Foto Oberösterreich Tourismus Röbl: Dva turisté na vrcholu hory Schafberg, v pozadí jsou znatelná jezera v údolí Solné komory.

Syčící pára, decentní pach zahřátého mazacího oleje – parní lokomotivy na kolejích jsou ztělesněním technického pokroku. V obci St. Wolfgang v Solné komoře jsou ještě v provozu a svou prasilou z uhlí a páry tlačí vagóny na ozubnicové dráze na horu Schafberg.

Foto Zoo Schmiding: Dítě se dívá na dvě žirafy z vyhlídkové plošiny v Zoologické zahradě Schmiding.

Zvířata jako tygra, nosorožce, žirafu nebo gorilu znají děti pouze z televize. Zoo Schmiding v Krenglbachu u Welsu dává mladým návštěvníkům příležitost, aby těmto exotickým hvězdám pohlédli přímo do očí.

Foto Tourismusverband Linz Röbl: Dunajské panorma Lince s pohledem na Umělecké muzeum Lentos

Dům umění, zalitý světlem. Umělecké muzeum Lentos v Linci naznačuje již zvenčí, kam vede cesta: moderní, se světlou skleněnou fasádou, svou formou ovlivňující vzezření města Lince.

Foto Oberösterreich Tourismus Röbl: Panoramatický pohled na Gmunden

Gmunden na severním konci jezera Traunsee je historickým klenotem. Jako centrum obchodu se solí zaujímalo město strategicky důležité postavení: přímo na tom místě, kde řeka Traun opět opouští jezero a pokračuje ve své pouti směrem na sever.

Foto Oberösterreich Tourismus Schwager: Pohled na fasádu poutní baziliky se dvěma věžemi na linecké hoře Pöstlingberg

Hora Pöstlingberg je nejoblíbenějším výletním vrchem obyvatel Lince. Právě děti, které milují skřítky v červených čepičkách a které jsou příznivci pohádek, se začátku sezóny nemohou dočkat, neboť:

Foto Wildpark Altenfelden: Pohled na hřiště v areálu obory Wildpark Altenfelden.

Dívat se na hbitě šplhajícího kozorožce. Pozorovat divoká prasata povalující se požitkářky v bahně. Divoká zvířata, která se ve svém přirozeném prostředí většinou ukrývají, můžete pozorovat zblízka v oboře Atenfelden.

Foto Botanická zahrada Linec: Záplava květu pokrývá Botanickou zahradu Linec.

Pronikavá magenta, svítivá žlutá a purpurová červeň vítají návštěvníky při vstupu do botanické zahrady. Najdeme zde květy od pompézních až k elegantním, stonky tenké i mohutné a listy křehké i velké jako talíř.

Map wird geladen
###lang_karte_aktivieren###
seznam
mapa